Výsledek ankety – sběrné místo Na Kopci

Vážení občané, vedení obce se písemnou formou (krátkým dotazníkem týkající se umístění sběrného místa tříděného odpadu Na Kopci) obrátilo na vás, kteří bydlíte v části Záhumení, Kopec, Dolní konec. Celkem bylo osloveno 106 domácností, cca v dosahu 300 m od zbourané požární zbrojnice.
Výsledek dotazníku je následující:

• pro variantu, že sběrné místo zůstane u hospody Na Kopci pod ořechem hlasovalo celkem 31 domácností,

• pro umístění v prostoru po zbourané požární zbrojnici hlasovalo 16 domácností,

• pro jinou variantu hlasovalo 10 domácností.

Z tohoto průzkumu je teda patrné, že nejvíce hlasů dostala možnost zbudovat sběrné místo u hospody. V průběhu roku 2020 se zde bude realizovat úprava prostoru pro stávající kontejnery.
Rada obce respektuje vůli hlasování občanů, výsledek ankety bude předkládat zastupitelstvu obce ke schválení.
Děkuji všem, kteří zaslali či odevzdali svůj názor.

Bc. Karel Platoš
místostarosta