TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2021

je v plném proudu

Kasička je krom jiných míst také na našem obecním úřadě. Děkujeme Vám za vaše příspěvky.

Tři králové nepřijdou, koleda však u vás doma zaznít může.

Tři krále z Charity letos z důvodu přetrvávající pandemie nikde nepotkáte. Přesto ale může u vás doma tříkrálová koleda zaznít. Jak? Je to velmi prosté. Stačí navštívit webové stránky www.trikralovasbirka.cz a dozvíte se víc. Je jasné, že osobní kontakt s koledníky přímo u vás doma, jejich hřejivý úsměv i zpěv koledy s přáním všeho dobrého je nenahraditelný. Zdraví vás všech, i našich koledníků, je však na prvním místě.

„Můžete si pustit koledu a dokonce i online požehnání. Skrze web tříkrálové sbírky pak bude možné i přispět do kasičky. Online koleda je již zprovozněna a potrvá až do 30. dubna. Je zde také možné zadat vaše PSČ, a tím bude váš příspěvek automaticky přesměrován na místní Charitu, aby tato vaše pomoc mohla sloužit lidem, kteří jsou přímo z vašeho okolí,“ představuje možnost online koledy Jan Žalčík, koordinátor tříkrálové sbírky.
„Pro ty z nás, pro něž by bylo obtížné přispět online, jsou připravené kasičky na několika místech v obcích a městech. Od 6. do 24 ledna 2021 je tak možné přispět do pokladniček na některých obecních úřadech, v lékárnách, v obchodech, v kostelech i v některých firmách. Přesný seznam je uveden na webu otrokovice.charita.cz,“ doplňuje možnost přímého přispění do pokladniček Vladana Trvajová, fundraiserka Charity Otrokovice.
Ať je cesta k přispění jakákoliv, jedno je jisté. Cíl i motto sbírky zůstávají stejné – hlavní je pomoc lidem v nouzi a pomáhá každá koruna.
Návod, jak přispět do online kasičky, najdete na tomto odkazu:

Přehled míst s kasičkou:

Otrokovice

Prodejna Bevy (Trávníky za Albertem)
Lahůdky Doležel (kasička od 11. ledna)
Lékárna Baťov
Lékárna Sanipharm (zdravotní středisko Baťov)
Poliklinika Otrokovice
Kostel sv. Vojtěcha (v době bohoslužeb)
Ve firmách Continental a TOT

Napajedla

Fotoateliér Lucie
Lékárna Pod Zámkem
Lékárna Napajedla (Sadová ul.)
kostel sv. Bartoloměje (v době bohoslužeb)
firma Fatra (pro zaměstnance firmy)

Oldřichovice

Kaple sv. Zdislavy (v době bohoslužeb)