POHÁDKA -poděkování

Velké poděkování patří Obci Halenkovice a všem našim SPONZORŮM, kteří jsou pohonem našich myšlenek a vždy pomůžou Pohádku zhmotnit. I díky vám vše letos proběhlo dle plánů a užili jsme si kouzelnou pohádkovou sobotu, na kterou budeme všichni vzpomínat.  DĚKUJEME

za SRPŠ Halenkovice
Robert Hruban

ZPRÁVA PRO ÚČINKUJÍCÍ NA POHÁDCE

V pátek 7. 6. bude otevřená KOSTYMÉRNA v čase od 16 do 18 hod PRO VRÁCENÍ KOSTÝMŮ. Prosíme, noste kostýmy čisté oprané.

Posíláme velké DÍKY za vzájemnou pomoc a součinnost při organizaci pohádky všem účinkujícím, sponzorům, brigádníkům, vedení i pracovníkům obce, učitelkám i kuchařkám základní a mateřské školy, hasičům a všem ostatním dobrovolníkům, kteří nám vypomohli. Pohádka je naše kolektivní dílo. DĚKUJEME!

Za SRPŠ Robert Hruban

Dobré předpohádkové odpoledne! Už máte namazané nožky?

Přeháňky ustávají a dle předpovědi bude zítra polojasno! Takže se na Vás všechny těšíme a zde je pár bodů pro VÁS návštěvníky:
???? myslete na to, že je to vycházková akce lesem, takže sportovní obuv je určitě MUST HAVE (to musíte mít!)
???? návštěvníci, hlavně děti se určitě umažou, buď od čertů nebo od razítek, která budou sbírat, takže i na to myslete při výběru oblečení (a vlhčené ubrousky s sebou)
???? ohledně DOPRAVY jsou podrobné informace zde: https://www.vyletdopohadkyhalenkovice.cz/2024/dopravni-informace/

Doprava

DOP MěÚ Otrokovice obdržel dne 15.05.2024 žádostžadatele zastoupeného na základě plné moci zástupcem o stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích, a to na silnicích č. III/36748, III/36747 a na místních komunikacích v obci Halenkovice, z dovodu pořádání kulturní akce pro děti: Pohádka, v termínu: 25.05.2024 (sobota) od 7 do 18 h.

Veřejná vyhláška Opatření obecné povahy – Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích – Pohádka 25.5.2024

Jak to bude s časovými okny

Vstup do pohádky jsme rozdělili do čtyř časových oken. Do každého okna jsme pustili omezené množství vstupenek. Slibujeme si od toho hladší průběh akce a menší čekání účastníků v prostoru startu i na jednotlivých stanovištích trasy.

Množství vstupenek v prodeji na místě bude omezen podle kapacity daného časového okna a možná si budete muset počkat před startem, až bude volno pro váš vstup. Využijte proto možnost nákupu online nebo v obchodě u Aničky.