NABÍDKA PRÁCE

Domov pro seniory Napajedla hledá zájemce o pracovní pozici: PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace
Husova 1165, 763 61 Napajedla

Přijme pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ ČINNOST

Požadujeme:
- komunikační schopnosti,
- kladný vztah k lidem, seniorům,
- odolnost vůči stresu,
- spolehlivost, pracovitost, flexibilitu,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- znalost práce na PC,
- trestní bezúhonnost,
- středoškolské vzdělání výhodou,
- absolvování akreditovaného kurzu Pracovník v soc. službách výhodou.

Náplň práce:
- zajišťování přímé obslužné péče o klienty,
- podpora a rozvoj jejich soběstačnosti,
- dle individuálních potřeb klienta, individuálního plánu a plánu péče.

Pracovní poměr:
- na dobu určitou s možností prodloužení,
- nepřetržitý provoz,
- směny: 6,15 – 18,15 h, 18,15 – 6,15 h.

Místo výkonu práce:
- Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace, Husova 1165, 763 61 Napajedla

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní organizaci,
- práci, která má smysl,
- zaškolení a odbornou podporu,
- další vzdělávání v oboru,
- zaměstnanecké výhody.

Finanční ohodnocení:
- v 5. platové třídě dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, v platovém rozpětí dle vnitřního platového předpisu organizace
+ příplatky za práci v nepřetržitém pracovním režimu.

Písemné přihlášky (včetně motivačního dopisu a stručného životopisu s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností) zasílejte na adresu:

Bc. Eva Kašpárková, vedoucí přímé obslužné péče

e-mail: vedouciprimepece@dsnapajedla.cz